Szybka pomoc: +48 692 842 462

Darmowa dostawa już od 350 PLN.

Dominik

Dominik

Miłośnik dobrej dziczyzny.

Dlaczego warto skorzystać z Listy Życzeń?

Czy zdarzyło się Państwu, aby ktoś przechowywał Wasze ulubione produkty dłużej niż 30 dni? Zazwyczaj jest tak, że klienci, którzy odwiedzają sklepy internetowe zaraz coś kupują i je opuszczają. Jednakże coraz częściej w wielu sytuacjach jest tak, że klientom, którzy kupili ten produkt choć raz spodobał się on na tyle, że zamierzają regularnie go kupować. Lista życzeń ma za zadanie pomóc takim klientom.

Jak ona działa?

Klient, który zamierza dany produkt kupić oraz go “śledzić” z zamiarem późniejszego zakupu, może z łatwością go dodać do Listy Życzeń. To rodzaj przechowalni tzn. “schowka”. Lista życzeń umożliwia konsumentom tworzenie niestandardowych kolekcji rzeczy, które chcą kupić, i zapisywanie ich na koncie użytkownika do wykorzystania w przyszłości. Listy życzeń pokazują zainteresowanie klienta produktem, ale nie chęć zakupu go od razu.

Tym samym zachęcamy naszych klientów do zakładania u nas kont oraz do gromadzenia listy życzeń. Aby utworzyć listę życzeń, wymagana jest rejestracja w naszym sklepie z dziczyzną.

Darmowa wysyłka od 350 pln
Ekspresowe dostawy
Wysyłki zagraniczne
100% Bezpieczne płatności