Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Dziczyzna

Poznaj niepowtarzalny, niezwykle charakterystyczny smak dobrej wędzonej dziczyzny, która została poddana tradycyjnemu wędzeniu drewnem olchowym. W naszym sklepie internetowym prezentujemy nasze oryginalne wyroby z dziczyzny, które mogą zagościć na Waszych stołach. Dla miłośników dziczyzny szczególnie polecamy szynkę z dzika, która daje nieziemski smak i aromat.

105,60 /kg

Baleron z karczku dzika.

76,00 /kg

Pyszny boczek z dzika.

110,60 /kg

Kiełbasa wędzona naturalnym bukowym dymem.

93,80 /kg

Doskonałe w smaku.

Dziczyzna

Kabanosy z dzika

97,36 /kg

Smaczne kabanosy z dzika.

112,19 /kg

Kabanosy z jelenia  są prawdziwą ucztą dla podniebienia.

53,00 /kg

Biała cienka kiełbasa wieprzowa z dodatkiem dziczyzny.

165,00 /kg

Suszona kiełbasa 100% mięso z dziczyzny. To produkt najbardziej rozchwytywany wśród naszych klientów.

58,78 /kg

Produkowana z mięsa z dzika z dodatkiem wieprzowiny.

58,00 /kg

Doskonała kiełbasa na grilla.

88,00 /kg

Wyjątkowy kolor i aromat zawdzięcza zastosowaniu najwyższej jakości drewna bukowego.

104,41 /kg

Kiełbasa kminkowa z dziczyzny.


Wyroby z dziczyzny

Wyroby z dziczyzny wchodzące w skład oferty naszego sklepu internetowego zaskoczą Cię smakiem oraz tym jak zostały przez nas przygotowane. Producent tych wyrobów zadbał o to, aby każdy kęs mięsa z dziczyzny był niezapomnianą chwilą, do której warto powracać. Warto zaznaczyć, że wszystkie wyroby z dziczyzny oferowane przez nasz sklep pochodzą z najwyższej jakości przebadanego mięsa. Wykorzystujemy do tego tylko naturalne przyprawy, bez żadnej chemii.

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilka rodzajów dziczyzny. Tradycjonalistom polecamy oczywiście szynkę z dzika, która kusi smakiem i aromatem. Z pewnością może też zaskarbić sobie serca klientów, którzy chcą jej po raz pierwszy w życiu zasmakować. Szynka z jelenia może nie szczyci się taką popularnością jak wyroby z dzika, lecz też gwarantuje, że będzie smaczna. Wyjątkowy smak naszych wyrobów potrafi nawet skusić największego niejadka.

Jakość i świeżość

Nasze produkty, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym Zagrodka.com.pl są pakowane próżniowo. Podnosi to oczywiście standard utrzymania smaku i świeżości naszych wyrobów, jak i też gwarantuje, że przy otwarciu produktów, z wyrobów będzie unosił się kuszącym aromatem. Dbamy również o to, aby nasze produkty trafiły na Wasze stoły odpowiednio zapakowane oraz aby się nie zepsuły w trakcie transportu, dlatego też każda nasza przesyłka pakowana jest w "coldpack" który zawiera odpowiednie ilości mrożonych wkładów chłodzących tak, aby w kartonie panowała niska temperatura.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.