Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Kiełbasy

Kiełbasa z dzika to rarytas wśród mięsnych wyrobów. Ten produkt jest nadal uważany przez większość konsumentów jako marka premium, na którą stać tylko nielicznych. Może tak było dawniej, lecz teraz widocznie rynek się mocno zmienił, ponieważ coraz więcej klientów sięga po kiełbasę z dzika. W naszym sklepie z dziczyzną oferujemy szeroki wybór tego produktu.

110,60 /kg

Kiełbasa wędzona naturalnym bukowym dymem.

93,80 /kg

Doskonałe w smaku.

Dziczyzna

Kabanosy z dzika

97,36 /kg

Smaczne kabanosy z dzika.

112,19 /kg

Kabanosy z jelenia  są prawdziwą ucztą dla podniebienia.

69,90 /kg

Biała kiełbasa wieprzowa z dodatkiem dziczyzny. Idealna do bigosu, sprawdzi się też jako przysmak w domowym żurku.

53,00 /kg

Biała cienka kiełbasa wieprzowa z dodatkiem dziczyzny.

165,00 /kg

Suszona kiełbasa 100% mięso z dziczyzny. To produkt najbardziej rozchwytywany wśród naszych klientów.

58,78 /kg

Produkowana z mięsa z dzika z dodatkiem wieprzowiny.

58,00 /kg

Doskonała kiełbasa na grilla.

88,00 /kg

Wyjątkowy kolor i aromat zawdzięcza zastosowaniu najwyższej jakości drewna bukowego.

104,41 /kg

Kiełbasa kminkowa z dziczyzny.

103,38 /kg

Doskonała kiełbasa krakowska sucha z dziczyzny.


Kiełbasy - zawsze smaczne i porządnie doprawione

Kiełbasa, którą prezentujemy w naszej ofercie powstaje z najwyższej jakości certyfikowanego mięsa w oparciu o tradycyjne receptury. Do ich wyroby stosujemy naturalne składniki oraz przyprawy, które nadajemy nieziemski aromat, poprzez wędzenie dymem olchowym w waszej wędzarni z drzewa liściastego. W naszej własnej produkcji kiełbas, znajdują się wysokie ilości mięsa - które rzadko znajdują się już w ogólnie dostępnych sklepach z wędlinami. Nasze wyroby z wysokiej jakości mięsa są przeznaczone dla osób, które dbają aby się zdrowo i naturalnie odżywiać.

Kiełbasa z dziczyzny - do czego można stosować

Kiełbasa z dzika ma szerokie zastosowanie w polskiej kuchni. Polskie gospodynie domowe najczęściej stosują ją do różnej maści zup - najczęściej do ulubionego przez miliony Polaków bigosu. a także do kapuśniaku i innych zup domowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie również te kiełbasy, które zachwycą Wasze podniebienia przy domowej, rodzinnej kolacji. Kiełbasa swojska z szynki może stanowić pomysł na pożywne śniadanie w gronie najbliższych. Biała kiełbasa jest powszechnie stosowana podczas śniadań Wielkanocnych przy rodzinnym stole. Często również jest wykorzystywana do tzw. "święconki" w czasie Świąt Wielkanocnych.

Zachowana świeżość - nawet podczas transportu

Każdy nasz klient chce, aby zamówione produkty tuż po dotarciu do rąk klienta były nadal świeże i aromatycznie pachniały. Przykładamy do tego najwyższą wagę, dlatego wszystkie nasze produkty są pakowane hermetycznie oraz stosujemy wkłady żelowe, które w zapakowanych przesyłkach utrzymują temperaturę 5 °C, która sprawi, że zapakowane zamówienie będzie nadal tak świeże jak w czasie jego pakowania. Składając u nas zamówienie w naszym sklepie internetowym Zagrodka.com.pl mas pewność, że Twoje zamówienie będzie świeże gdy do Ciebie dotrze. Gwarantem jest to, że każdy produkt pakujemy hermetycznie. Takie wyroby z pewnością zadowolą niejednego klienta.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.