Szybka pomoc: +48 692 842 462

Darmowa dostawa już od 350 PLN.

Dominik

Dominik

Miłośnik dobrej dziczyzny.

Nowe rewolucyjne zmiany na sklepie

W dniu dzisiejszym 20 lutego 2023 roku, nastąpiło ponowne otwarcie naszego sklepu internetowego Zagrodka.com.pl. Szybsze otwarcie sklepu, który jest nadal w trakcie przebudowy nastąpiło z dwóch powodów.

Pierwszym powodem były oczywiście względy zapotrzebowania naszych klientów na nasze produkty, ponieważ coraz częściej dostawaliśmy sygnały, że nasi klienci potrzebują naszych wyrobów. Drugim ważnym sygnałem był fakt, iż za miesiąc znów mamy Święta Wielkanocne, a co za tym idzie, trzeba było się “pośpieszyć”.

Dziś również została udostępniona dla klientów wysyłka z dostawą na Święta Wielkanocne. Wystarczy, że podczas składania zamówienia w formularzu zamówień, z sekcji WYSYŁKA Z DOSTAWĄ NA ŚWIĘTA zostanie zaznaczona odpowiednia opcja. Wówczas takie zamówienie będzie wysyłane tydzień przed Świętami Wielkanocnymi.

Sklep przyspieszył

Wchodząc na nasz sklep od kilku dni ma się wrażenie, że wszystko szybciej się ładuje. Tak – to prawda, Dzięki temu, iż przebudowaliśmy kompletnie nasz sklep, wyniki jego szybkości podskoczyły. Teraz nikt się nie będzie martwił, że trzeba czekać kilka minut, aż się załaduje pożądana podstrona. Idąc dalej – transakcje w sklepie będą przebiegać o wiele sprawniej i płynniej.

Darmowa wysyłka od 350 pln
Ekspresowe dostawy
Wysyłki zagraniczne
100% Bezpieczne płatności