Szybka pomoc: +48 692 842 462

Darmowa dostawa już od 350 PLN.

Sposoby płatności

I Sposób

Przelewy błyskawiczne dzięki Blue Media– pieniądze natychmiast znajdą się na naszym rachunku bankowym, dzięki temu niezwłocznie przystąpimy do realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia. Można również zapłacić kartą Visa/Mastercard za pośrednictwem Blue Media – co znacznie przyspieszy proces realizacji Państwa zamówienia. Możesz również zapłacić za pośrednictwem BLIKa.

Ważne! Płacąc kartą proszę zwrócić uwagę iż banki wprowadziły dodatkowe zabezpieczenie w postaci dodatkowego uwierzytelnienia “3D-Secure”

  • 3D-Secure to dodatkowa, bezpłatna ochrona Twoich płatności kartami Visa i Mastercard w Internecie, która potwierdza, że transakcję robisz Ty, a nie nikt nieuprawniony
  • Usługa uruchamia się automatycznie po podaniu danych karty, gdy robisz zakupy w sklepach internetowych

II Sposób

Wpłata na nasze firmowe konto bankowe – jeśli preferujesz taki rodzaj wpłaty – dajemy Ci taką możliwość. Numer konta bankowego oraz dane do przelewu znajdziesz tutaj.

Pamiętaj!
 Sesje przelewów mogą trwać nawet do 12 godzin. Jeżeli złożysz zamówienie w piątek późnym wieczorem, otrzymamy dopiero zapłatę za Twoje zamówienie w poniedziałek – dlatego też w poniedziałek przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia.

III Sposób (za pobraniem)

W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wysyłki za pobraniem. Wysyłka “za pobraniem” obowiązuje tylko dla klientów, którzy założą konto w naszym sklepie.

Darmowa wysyłka od 350 pln
Ekspresowe dostawy
Wysyłki zagraniczne
100% Bezpieczne płatności