Szybka pomoc: +48 692 842 462

Darmowa dostawa już od 350 PLN.

Wiejski Stół

W naszym sklepie on-line mamy do zaoferowania również realizację tzw. “Wiejskiego Stołu“. Idealna usługa na wesela. Zapraszamy do współpracy domy weselne, hotele, firmy cateringowe.

Wiejski Stół na weselach jest zazwyczaj oblegany przez gości weselnych, którzy poszukują tradycyjnych wędlin, kiełbas, ogórków kiszonych i smalcu. My dorzucamy do tych zwykłych wyrobów, wyroby z dziczyzny, które nie dość że są bardzo smaczne, to są produktami premium, z których każdy gość weselny będzie zadowolony i co najważniejsze – na długo zapamięta wesele.

Dlaczego my

Wszystkie oferowane produkty na będą pochodziły z naszego asortymentu sklepu internetowego. Wyroby są przez nas pakowane próżniowo i dostarczane w wyznaczonym terminie przez klienta. Nasze wyroby są produkowane z najwyższej jakości mięsa tylko od certyfikowanych dostawców.

Nasza oferta posiada aż 3 plany

Nasza oferta “Wiejskiego Stołu” to 3 różne plany odpowiednio skomponowane na wesela które zakładają:

  • do 100 gości na weselu
  • do 150 gości na weselu
  • do 200 gości na weselu

Aby poznać 3 nasze propozycje należy się z nami skontaktować poprzez czat on-line lub pisząc do nas bezpośrednio na nasz adres e-mail: zamowienia@zagrodka.com.pl. Na wszelkie pytania bądź wątpliwości także udzielamy odpowiedzi.

Darmowa wysyłka od 350 pln
Ekspresowe dostawy
Wysyłki zagraniczne
100% Bezpieczne płatności