Szanowni Klienci!

W nocy 24 lutego 2022 r. przebudziliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości. W nocy wojska rosyjskie wkroczyły do niepodległej Ukrainy, rozpoczynając wojnę, która trwa po dziś dzień. Polacy od tamtego dnia, dzień w dzień śledzą wydarzenia wojenne z Ukrainy a także kibicują aby Ukraina zwyciężyła – bo zwycięży.

Serca Polaków otworzyły się na wielotysięczne rzesze ukraińskich matek z dziećmi, które musiały zostawić swoich mężów na froncie a same uciekać z bombardowanej Ukrainy. Ruszyły w każdym mieście rozliczne akcje wspierające Ukraińców, którzy jako uchodźcy chronią się u nas w Polsce.

Wiele organizacji, firm a także dużo osób z Polski założyło zbiórki wsparcia materialnego dla objętej wojną Ukrainy. Pragniemy i my dołączyć się do akcji zbierania funduszy na Pomoc dla Ukrainy.

Dzięki wsparciu SiePomaga.pl oraz akcji która zbiera pieniądze właśnie na ten cel otworzyliśmy i naszą skarbonkę, gdzie można wpłacać “cegiełki”. Link do wpłat znajduje się poniżej.

Pomóż Ukrainie

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.