Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyroby mięsne

W naszej ofercie sklepu z dziczyzną mamy również wyroby mięsne. Cieszą się one dużym uznaniem wśród miłośników zdrowego jedzenia oraz tradycyjnego jedzenia. Nasze produkty zostały skomponowane z mieszanek naturalnych przypraw oraz certyfikowanego najwyższej jakości mięsa. Wyjątkowy smak naszych wyrobów mięsnych cieszą się szerokim zainteresowaniem naszych klientów, dlatego goszczą na wielu polskich stołach.

Na grilla

Kaszanka Polska

80,00 /kg

Tradycyjny polski wyrób na grilla.

Wyroby mięsne

Salceson swojski

68,35 /kg

Salceson swojski podbija stoły prawdziwych smakoszy.

42,55 /kg

Idealny rarytas do wielu dań.


Wyroby Mięsne - zasmakuj ich w gronie znajomych

Nasze wyroby mięsne od wielu wielu lat stanowią podstawę w każdej domowej kuchni. Często są spożywane przez starsze pokolenie, choć zaobserwować można, że także i młodsze pokolenie coraz częściej sięga po tradycyjne wyroby mięsne. W naszej ofercie naszego sklepu z dziczyzną dostępne są różnego rodzaju wyroby takie jak np. kaszanka, która może idealnie pasować na popołudniowego grilla w gronie bliskich czy znajomych. Warto nadmienić iż wyroby mięsne oprócz wielu walorów smakowych, są bogatym źródłem mnóstwa witamin, białka i kolagenu, które przyczyniają się do lepszego funkcjonowania naszego organizmu.

Próżniowe pakowanie produktów

Nasze wyroby są zawsze świeże. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był próżniowo zapakowany w taki sposób, aby po otwarciu go przez klienta nadawał się wprost do spożycia, lub wędrował do lodówki bądź zamrażarki. Wasze złożone zamówienia dodatkowo są pakowane w masywnej budowy karton, do którego oprócz zamówionych produktów wkładamy odpowiednie ilości mrożonego żelu, który gwarantuje, że podczas transportu przesyłki pod wskazany adres w zamówieniu, temperatura w przesyłce będzie niska - a co za tym idzie nasze produkty będą wciąż tak świeże jak przed pakowaniem. Stosując takie opakowania mamy pewność, że nasze wyroby po otwarciu opakowania będą wciąż w idealnym stanie. Pragniemy również dodać, że wszystkie nasze wyroby pakujemy zachowując ciąg chłodniczy, co zmniejsza ryzyko zepsucia produktu.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.