Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zestawy grillowe

Nasze zestawy grillowe powstały dla tych klientów, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy kilkugodzinnym przygotowaniem mięs na popołudniowego grilla w gronie bliskich czy znajomych. Zwłaszcza, jeżeli nie ma się odpowiednich przypraw, aby odpowiednio doprawić mięso, które wkrótce trafi na ruszt. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo zarówno mniejsze jak i większe zestawy już przyrządzonych przez nas mięs na wspólne biesiadowanie przy grillu.

58,78 /kg

Produkowana z mięsa z dzika z dodatkiem wieprzowiny.

58,00 /kg

Doskonała kiełbasa na grilla.


Zestawy grillowe - idealne na rodzinnego grilla

Nasze zestawy mogą stanowić podstawę idealnej imprezy na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym czy po prostu zapraszając znajomych i przyjaciół. Wszystkie nasze wyroby pochodzą z certyfikowanego mięsa najwyższej jakości, dlatego też są zdrowe dla każdego naszego klienta. Zaznaczamy, że nasze zestawy pozbawione są chemii oraz ulepszaczy. Smak naszych produktów, które dostępne są w naszej ofercie sklepu internetowego pochodzą tylko i wyłącznie z naszej specjalnie dobranej mieszanki naturalnych przypraw.

Zamknięte próżniowo - zachowanie świeżości

Na każdym kroku dbamy o jakość naszych wyrobów, bo każdy powracający klient nas bardziej motywuje do pracy. Dlatego też każdy zamówiony produkt jest zamykany próżniowo oraz do każdego zamówienia wkładamy odpowiednie ilości mrożonego żelu, który gwarantuje, że podczas transportu Waszego zamówienia, temperatura w nim będzie wciąż niska. To gwarantuje, że podczas otwarcia, nasze produkty będą wciąż świeże i gotowe na domowego grilla.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.