Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zestawy Wędlin

Zestawy wędlin to świetne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą wyprawić małe przyjęcie rodzinne, lecz borykają się z tym, co położyć na rodzinnym stole tak, aby uszczęśliwić wszystkich gości. Dlatego stworzyliśmy nasze zestawy wędlin z dziczyzny, które odpowiednio wędzone dymem olchowym nadają aromatyczny zapach i smak. Z pewnością nasi klienci będą zachwyceni smakiem.

489,69 /szt.

Zestaw duży rekomendujemy, gdy są organizowane duże przyjęcia - wtedy niczego nie zabraknie na stole.

251,00 /szt.

Zestaw zawiera wędliny z dziczyzny bez wędlin wieprzowych.

172,00 /szt.

Zestaw mały rekomendujemy dla pojedynczych osób, które chcą spróbować naszych wyrobów, lub poczęstować nimi swoją rodzinę. To nasz flagowy zestaw startowy.

292,00 /szt.

Zestaw średni rekomendujemy, gdy są organizowane średnie przyjęcia - wtedy każdy będzie zadowolony.

Zestawy wędlin

Zestaw Wielkanocny

200,00 /szt.

Zestaw Wielkanocny polecamy zakupić szczególnie podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Nasz zestaw obejmuje doskonałe wyroby, które można podać podczas śniadania wielkanocnego.


Zestawy wędlin - profesjonalnie wędzone w wędzarni

Głównym atutem naszych wyrobów z dziczyzny jest to, że pochodzą z prawdziwej wędzarni, która jest wykonana z drzewa liściastego. Nasze wędliny wędzimy dymem olchowym, oraz przyprawiamy naturalnymi przyprawami, które nadają naszym wyrobom niepowtarzalny smak i aromat. Czuwamy nad każdym etapem wędzenia, stąd nasze wyroby są tak doskonałe, że klienci to chwalą i doceniają. Wyroby z którego wykonujemy nasze wędliny pochodzą z najwyższej jakości certyfikowanego mięsa bez żadnej chemii i sztucznych konserwantów. Cały proces wędzenia odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych pracowników, którzy dbają o to, aby jakość wędzonych zestawów wędlin był jak najlepszy. Przekłada się to, że finalnie nasze wędliny smakują wyśmienicie i zadowolą każde podniebienie klienta.

Wędliny na domowy stół

Nasze zestawy wędlin idealnie pasują na domowe przyjęcia w gronie kilku, kilkunastu osób. Dokładamy wszelkich starań aby nasze zestawy wędlin, które trafią na stoły konsumentów były odpowiednio przygotowane i profesjonalnie wędzone z wędzarni. Długo godzinne wędzenie oraz wykorzystywanie mięsa wiadomego pochodzenia do wędzenia gwarantuje, że efekt końcowy w naszych zestawów wędlin będzie zarówno smaczny dla wszystkich domowników jak i gości, którzy zostaną przez nich zaproszeni do stołu. Za wyjątkowym smakiem wędlin, stoi dobrze dobrana mieszanka przypraw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wędliny spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zestawy wędlin zawsze świeże

Dbamy o to, aby zamówione przez naszych klientów produkty były w pełni świeże podczas transportu jak i po, dlatego każdy nasz produkt pakujemy hermetycznie oraz wkładamy do kartonu dodatkowo odpowiedniej ilości zimne żele chłodzące, które podtrzymują zimną temperaturę podczas gdy przesyłka jest już w drodze do klienta. Świeżość idzie w parze ze smakiem, dlatego tuż po otwarciu nasze produkty - dzięki naszemu zastosowaniu żeli chłodzących nadają się wprost na stół, lub trafiają do lodówki bądź zamrażarki.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.