Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Na grilla

Dziczyzna jest mięsem, które świetnie smakuje na łonie natury. Po doprawieniu i umieszczeniu na ruszcie można się cieszyć niesamowitym aromatem, jakie posiadają tylko swojskie wyroby na grilla. Tłuszcz nie stanowi żadnego problemu – podczas procesu pieczenia jest wytapiany a potrawy nabierają charakterystycznego smaku. Wszystkie potrawy na grilla zostały przygotowane w oparciu o naturalne, ekologiczne środki konserwujące bez sztucznych dodatków.  

27,50 /szt.

Delikatne mięso z dzika na burgery. Nadaje się idealnie na grilla.

30,00 /szt.

Delikatne mięso z jelenia na burgery.

32,50 /szt.

Delikatne mięso z sarny na burgery.

99,80 /kg

Marynowana karkówka wieprzowa. Idealny sposób na udanego grilla.

Na grilla

Kaszanka Polska

80,00 /kg

Tradycyjny polski wyrób na grilla.

58,78 /kg

Produkowana z mięsa z dzika z dodatkiem wieprzowiny.

85,35 /kg

Kiełbasa śląska jest najbardziej popularna wśród kiełbas.

102,00 /kg

Medaliony marynowane wieprzowe.

100,00 /kg

Szaszłyki z mięsa wieprzowego.


Kiełbasa i kaszanka

Znakomita kiełbasa grillowa jest wyrabiana z mięsa dzika, zawiera domieszkę wieprzowiny i naturalne przyprawy. Z kolei kaszanka jest połączeniem kaszy, podrobów zwierzyny łownej i mięsa wieprzowego. Posiada duże walory odżywcze i jest źródłem cennych witamin. Nie obejdzie się bez nich żaden grill!

Medaliony i burgery

Są to wyroby na grilla, które świetnie nadają się na kanapki, jako dodatek do innych dań lub jako osobna potrawa. Doprawione burgery z jelenia to świetny smakołyk dla osób dbających o linię, amatorów nowinek kulinarnych oraz dla dzieci. Medaliony są przygotowywane z dodatkiem marynaty, dzięki czemu mają soczystą konsystencję i doskonały smak. Po prostu rozpływają się w ustach!

Karkówka i boczek

Niezwykle sycąca karkówka na grilla to potrawa, bez której trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek biesiadę. Jest prosta w przygotowaniu i gotowa do wrzucenia na ruszt. Jest to prawdziwa bomba energetyczna z bogactwem witamin z grupy B, potasu oraz żelaza. Boczek na grilla został przyprawiony w oparciu o mieszankę specjalnych ziół, posiada swojski aromat i niezapomniany smak.

Zestawy grillowe i szaszłyki

Są to przygotowane zestawy mięs dla osób, które chciałyby wypróbować wszystkich wyżej wymienionych specjałów. Występują w dwóch różnych wariantach - małym o wadze 3 kg oraz dużym - 6 kilogramowym. Szaszłyki zostały skomponowane z mięsa wieprzowego, cebuli i z dodatkiem przypraw. Nadają się idealnie na każdą uroczystość rodzinną, spotkanie z przyjaciółmi czy weekendowy wypad w plenerze. Odpowiednio dobrane produkty gotowe na grilla przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym smakoszom.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.