Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Wędzonki

Doskonałej jakości mięso oraz naturalne przyprawy a przede wszystkim umiejętność dobrego wędzenia powoduje to, że nasze wędzonki cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników tychże produktów. W tym właśnie miejscu znajdziesz nasze wędzonki, które doprawiamy tylko naturalnymi przyprawami, bez sztucznej chemii czy sztucznych dodatków. Spróbuj naszych produktów, a z pewnością wrócisz po więcej.

Wędzonki

Baleron swojski

130,83 /kg

Baleron swojski to delikatna karkówka wieprzowa, marynowana w zalewie z soli, ziół i przypraw. Doskonały smak!

105,60 /kg

Baleron z karczku dzika.

76,00 /kg

Pyszny boczek z dzika.

81,55 /kg

Wędzony boczek z dzika.

170,00 /kg

Doskonała kiełbasa z dodatkiem wieprzowiny.

Wędzonki

Pastrami Wołowe

299,00 /kg

Produkowane według tradycyjnych staropolskich receptur z naturalnymi przyprawami, bez konserwantów.

316,00 /kg

Wyjątkowo delikatna w smaku w przepięknym kolorze.

139,80 /kg

Schab po marynowaniu w zalewie z soli, ziół i przypraw, poddawany jest procesowi wędzenia w tradycyjnej drewnianej wędzarni, w gorącym dymie olchowego.

294,00 /kg

Polędwica z jelenia o niepowtarzalnym smaku.

149,33 /kg

Polędwiczka to najwyższej jakości, szlachetna wędlina wieprzowa.

171,90 /kg

Doskonały w smaku schab wędzony z dzika.

121,83 /kg

Soczysta szynka wędzona w gorącym dymie, to jeden z najlepszych wyrobów w ofercie naszej firmy. Polecana na domowe kolacje przy rodzinnym stole.


Wędzonki - wędliny i kiełbasy odpowiednio wędzone

Najchętniej kupowanym produktem wśród naszych klientów jest oczywiście kiełbasa z dzika czy szynka z dzika, ale warto też nadmienić iż coraz częściej popularność zyskuje kiełbasa z jelenia, która ma bardzo wyrazisty smak a także aromat. Te produkty zostały poddane procesowi wędzenia, które nadały im charakterystycznego ciemnego koloru i intensywnego smaku. Każdy nasz nowy klient może zakosztować tych jakże starannie wędzonych produktów oraz poznać ich niepowtarzalny, niezwykle charakterystyczny smak. Zaznaczyć należy, że nasze produkty zostały przygotowane z certyfikowanego mięsa najwyższej jakości a nasze produkty wędzone są w tradycyjnej wędzarni jak za dawnych lat zrobionej z drewna liściastego. Wędzimy wykorzystując drewno olchowe najwyższej jakości.

Świeżość naszych produktów - nawet w transporcie

Nasze produkty są pakowane próżniowo a dodatkowo do zamówienia wkładamy odpowiedniej ilości wkłady chłodzące, które uprzednio mrozimy w taki sposób, aby podczas transportu kurierem, Wasze zamówienia tuż po dotarciu do Was były wciąż świeże i nadawały się wprost na domowy stół. Przykładamy do tego najwyższą wagę, bo wiemy, że takie produkty często ulegają zepsuciu.

error: Content is protected !!
Nasz sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.